Yurt dışı fileli fason kutu harf
Yurt dışı fileli fason kutu harf imalatı
9 Ocak 2023
Hollanda konsolosluğu İstanbul Beyoğlu tabela
Hollanda konsolosluğu İstanbul Beyoğlu tabela
9 Ocak 2023

Lc Waikiki Yalova ışıklı kutu harf çatı tabela

Lc Waikiki Yalova ışıklı kutu harf çatı tabela

Kurumsal renklerde kompozit panel üzerine ters tava alüminyum ön yüzey pleksiglass içten Samsung marka led aydınlatmalı çatı tabelasıdır. Çift cepheye uygulanmış olan çatı tabelası Yalova lcw Waikiki deposudur.

Lc Waikiki Yalova ışıklı kutu harf çatı tabela

Firmanın reklamını en iyi şekilde yapması ve müşterilerin ilgisini çekmesi için tabelasının olması gerekmektedir. Böylelikle belirlenmiş bir konumda bulunan işletme, firma ya da dükkân ilgi çekici bazı özelliklere sahip olması gerekiyor. Bu durumda da firmanın göze çarpması için en önemli özelliklerden birisi de iyi tasarıma sahip bir çatı ya da alın tabelasına sahip olması gerekir

Tabelalarda kullanılan ışıklandırma sistemleri lcw Waikiki’de gibi içten led aydınlatma olabileceği gibi, endirekt aydınlatmalı ya da florasan aydınlatmalı da seçenekler arasındadır. Işıklı Çatı tabelası fiyatları da bu özelliklere bağlı ve ebatlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu kapsamda web adresimiz üzerinden bilgilere ulaşarak, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çatı Tabela firma ve kurumların isim veya reklamlarının yapıldığı bir reklam türüdür. Büyük ölçekli çatılarda yer alan reklam çalışmasıdır. Çatı tabelaları ışıklı veya ışıksız olabilir. Kutu harfli ya da LED olarak farklı tabela çeşitleri ile birlikte de kullanılır. Montaj sonrasında da belirli aralıklar ile kontrol ve bakım ihtiyacı olan tabelalardır. Reklamlarınızın daha fazla kitleye erişmesini istiyor tam zamanı. Yüksek binalar üzerine kondurulan bu reklam türü fazlasıyla dikkat çekici. Bu tabela türünü tüm binaya sahip olanlar ya da kiralayanlar koyabilmektedir.

 Lc Waikiki Çatı Tabelası ölçüleri, bu sektörde uzman kişilerin tecrübelerine uygun olarak tasarlanmalıdır. Elbette ki ilk olarak bulunacağı konum analiz edilmeli ve ona uygun bir tasarım gerçekleştirilmelidir. Konu hakkında ve diğer tabela çeşitleri için bilgi almak üzere bizleri takip edebilirsiniz.

 

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?