Lcw waikiki ışıklı çatı tabela
Lc Waikiki Yalova ışıklı kutu harf çatı tabela
9 Ocak 2023
Faros Optik çift taraflı rgb Led ışıklı Tabela
Faros Optik çift taraflı rgb Led ışıklı Tabela
4 Ocak 2023

Hollanda konsolosluğu İstanbul Beyoğlu tabela

Hollanda konsolosluğu İstanbul Beyoğlu tabela

Kurumsal ral kodunda boyalı 110 cm yükseklikte ışıksız demonte aluminyum kutu harf NL (NETHERLANDS) yazısının imalatı Tabela Dünyası tarafından gerçekleşmiştir.

Hollanda konsolosluğu İstanbul Beyoğlu tabela

Beyoğlu’nda bulunan konsolosluk için yapılmış olan tabela demonte olup ışıksızdır. Netharlands kurumsal NL logosu 110 cm harf yüksekliğinde ve 25 cm genişliğinde çift taraflıdır. Alüminyumdan imal edilmiştir. Çift taraflıdır. Kurumsal renklerde boyanmıştır. Tabela ışıksızdır. Ayrıyeten aynı şekilde Ankara Hollanda konsolosluğu içinde hazırlanıp ambarla gönderilmiştir.

Concept description for

life-sized 3D NL Branding logo

Use these life-size NL letters at events, trade fairs and meetings for extra visibility. They are particularly suitable as:

Color specification: Pantone: PMS21C | PMS21U CMKY: C0 M70 Y100 K0

Suggested height: 1.10 m

Kutu harf tabela imalatında kullanılan malzemeler kötü hava şartlarına dahi dayanıklı olmaktadır. Bu özelliği sayesinde de hem iç hem de dış mekanlarda yoğunluk ile tercih edilmektedir. Her mekana rahatlık ile uygulanabilir. Bu tabela, tamamen tüketicinin arzu ve talepleri göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Görsel kalitenin yakalanabilmesi açısından son yıllarda yoğunluk ile tercih edilen bu yöntem ile sizlerde şık görüntüyü yakalayabilirsiniz. Alacağınız bu hizmeti uzun yıllar sürdürmek istiyor iseniz hizmetin kaliteli ellerden geçmesine önem vermelisiniz.

Diğer kutu harf çalışmalarımızı

https://www.tabeladunyasi.com/kutu-harf-tabela/

 

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?