3D Led Tabela

3D Led Tabela

3D led Tabela Neon Etkili Işıklı Kutu Harf Tabela
%100 yerli üretim olan bu hazır 3d led tabela firmamızın bünyesindeki makine parkurunda üretilmektedir.Müşterilerimiz için 2 iş günü gibi kısa bir süre içinde ellerine kargo ile ulaşım sağlamak için hedeflenmiştir. Neon etkili ışıklı kutu harf tabelalarımızı arzuya göre montajında gerçekleşmektedir. Bu reklam çalışmamızdaki hedefimiz hızlı ve ekonomik olarak 1.sınıf kalitede üretmiş olduğumuz Tabelalarımızı birinci elden sizlere ulaştırmaktır.

Daha çok 50 cm uzunluklarında çalışılan bu yerli üretim 3D Led Tabelalarımızı müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen ölçü ve renkte Tabela Dünyası tarafından imal edilir. Siz İstediğiniz ölçüyü,logoyu ve yazıyı bize iletin bizde size özel tabelanızı yapalım. Teknik detaylarıyla hem iç mekanlarınızda ,hemde dış mekanlarınız da rahatlıklı kullanılır. Tabelalarınız Tabela Dünyası garantisi altındadır. Tabelamızın görsel bölümleri sadece pleksiglass malzemeden oluşur.

Tabela yan bantları kendinden siyah boyalı alüminyum olup harf bükme makinamızda hiçbir ek veya kaynak olmadan dönülmektedir. Yan bant kalınlığımız 6 cm dir. Ön yüzeyde 4 mm kalınlığında lazerde kesilmiş pleksiglass kullanılmaktadır. Tabela arka kapak cnc kesim 5 mm dekotadan imal edilir. İç kısımda dış mekana led kullanılır. 3D led tabelalarımız güneşte solma yada yağmurdan etkilenmeleri sök konusu değildir. 12V adaptörle teslimatı gerçekleştirilir. Adaptör ve ayak Tabela ile birlikte paketlenerek sizlere gelir. Bizlere telefonla ulaşabileceğiniz gibi yerimizdede ziyaret edebilirsiniz.

 

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?