Anıt Totem Tabela

Kervansaray Totem Tabela

Kervansaray Anıt Totem Tabela

kertegusto Totem Tabela

Kerte gusto Totem Tabela

Anıt Totem Tabela

Dünyadan Anıt Totem Tabela Örnekleri

Anıt Totem Tabela

Anıt Totem Tabela Pilon Totem ve direk kasetli Totemin birleşmesiyle oluşmaktadır. Normal totemlerde farkı taşıyıcı ayak sadece borudan oluşmaktadır. Ayak giydirme bir kasetten oluşmaktadır. Totem Tabela taşıyıcı ayağı birçok çeşitten oluşmaktadır. Elektro statik boyalı alüminyum veya kompak lamine alüminyum panel  bunlardan bazılarıdır. Giydirilerek kaset yapısıyla bütünlük içinde uygulanmasıyla dikkat çekecektir. Işıklı ve ışıksız olmak üzere ikiye ayrılır. Tabela tek taraflı yada çift taraflı olarak imal edilmektedir. Minimal ölçüde olabileceği gibi maksimum ölçüde de yapılmaktadır.

Totem Tabela uygulamaları, firmaların kendini dış piyasada gösterebilmek için uygulamayı tercih ettikleri reklamdır. Mağaza veya firma tabelası için yüzlerce değişik tabela çeşitleri arasında tercih yaparak, arzuladığınız tanıtım olanağını elde edebilirsiniz. Fakat bazı firmalar sahip oldukları maksimum boyutlar sebebiyle farklı bir tabela uygulaması yani totem tabela tercih edebilir.

Totem tabela, en uzak yerden rahatlıkla bir görünüm sağlayan maksimum boyutlara sahip tabelalardır. Birçok durumda açık hava tabelası olarak firma dışında sokak, cadde veya karayollarında uygulanmaktadır. Tabela çeşidi ışıklı veya ışıksız olarak kullanılabilmektedir. Bizlere sitemizden ulaşabileceğiniz gibi yerimizde de ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm tabelalar Tabela dünyası tarafından imal edilmiştir. Siz hangi iş grubunda olduğunuzu söyleyin. Biz hayal edip tasarlayalım. İmalata uygun tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Türkiye geneli üretim yaptığımız gibi yurt dışı tabela hizmeti de vermekteyiz. 28 yıla aşkın bir süredir reklam sektörüne hizmet vermekte olan firmamız 1. kalite malzeme ile üretim yapmaktadır. Tabela çeşitlerimizi sitemizden görebileceğiniz gibi yerimize gelip numunelerimizi de inceleyebilirsiniz. Sosyal medyadan da bizleri takip edebilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?