Araç Giydirme

Akse Surucu Kursu 3m Arac Gıydırme

Akse Sürücü Kursu Araç Giydirme

Yarış Aracı Giydirme

Yarış Aracı Giydirme

Twigy Araç Giydirme

Twigy Araç Giydirme

Trakya Göz Hastanesi Araç Giydirme

Trakya Göz Hastanesi Araç Giydirme

Oruç Market Araç Giydirme

Oruç Market Araç Giydirme

Mng Kargo Araç Giydirme

Mng Kargo Araç Giydirme

lezita_arac_giydirme_362012_2

Lezita Araç Giydirme

landirenzo_arac_giydirme_2182006_1

Landirenzo Araç Giydirme

fenerbahce_arac_giydirme_442007_3

Fenerbahçe Araç Giydirme

casati araç giydirme

Casati Araç Giydirme

arac_giydirme_1762006_2

Rondinella Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme araç üzerine uygulanan firmayı yansıtan reklam çalışmasıdır. Reklam sektöründe buna Araç Kaplama denir. Araç giydirmeyi yapacak olan firmanın bu konuda tecrübeli olması çok önemlidir. Aracınıza zarar vermeden ve hatasız şekilde kaplamanın yapılması daha sonrasında reklam değişikliği ya da reklamın sökülmesi esnasında aracın kaplanmadan önceki haline dönebilmesi gerekmektedir. Uygun araç kaplama fiyatları ile Tabela dünyası hizmet vermekteyiz. Kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilik ile araç folyo kaplama hizmeti vermekteyiz. Araç giydirme; açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Sürekli seyir halinde olana araçlar en iyi firmanızın reklamını yansıtır. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Logo ve firma ünvanı şeklinde araç kaplamaları yapılabildiği gibi komple renk değişim uygulamaları da yapılmaktadır. Araç kaplama reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Araç Kaplama işlemi yüksek yatırım getirisi sayesinde  her geçen gün daha fazla tercih sebebidir. Uzman tasarım ekibimiz ile logo ve görsellerinizi hareketli reklam haline getiriyoruz. Araç giydirme işlemi ile akıllarda etki bırakacak bir reklam uygulaması haline dönüştürmeyi hedef ediyoruz.

28 yıla aşkın bir süredir reklam sektörüne hizmet vermekte olan firmamız 1. kalite malzeme ile üretim yapmaktadır. Tabela çeşitlerimizi ve araç uygulamalarımızı sitemizden görebileceğiniz gibi yerimize gelip numunelerimizi de inceleyebilirsiniz. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm çalışmalar Tabela dünyası tarafından üretilmiştir. Sosyal medyadan da bizleri takip edebilirsiniz. İletişim.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?