Snack House Isıklı Cıft Taraflı Hazır Tabela
Snack House Daire(Işıklı Çift Taraflı Hazır Tabela)
7 Ekim 2019
Icten aydınlatmalı On yuzeyı sarı pleksı yan bant alumınyum kutu harf
Fason Kutu Harf İmalat (Tırnaklı Kutu Harf)
7 Ekim 2019
Snack House Ahşap Tabela

Snack House Ahşap Tabela

Snack House için hazırlanmış olan bu ahşap tabelamızın mevcut zemini ahşap boyalı lambri zemindir.Harfler 30 mm cnc de kesim ahşap kesme harftir.Çerçevede aynı malzemeden imal edilmiştir.Ladin masif ahşap kesilen malzemeler kurumsal istenilen renklerde ahşap boyası ile boyanmıştır.Ahşap Çerçeve ve ahşap harfler ahşap yapıştırıcısı ile mevcut zemine monte edilmiştir.

Snack House Daire Hazır Tabela(Işıklı Çift Taraflı Hazır Tabela)

 Hazır tabela ölçüsü 62 cm  ölçülerindedir..Daire etrafında bulunan pleksileri tutan kasa 12 cm et kalınlığındadır.Kasa silindirden geçmiştir.Kasa çift kanallı olup istenilen kurumsal ral kodunda ayak ile birlikte boyanmıştır.Hazır tabelanın ön ve arka kısmında 3 mm beyaz pleksiglass bulunmaktadır..Hazır Tabela da demir profil ayak kullanılmıştır. boyanmıştır. Hazır Tabela çift Hazır Tabela üzerine dış mekan ışıklı dijital baskı folyo uygulanmıştır.

Snack House Ahşap Menü Tahtası(Ahşap Çerçeveli Kara Tahta)

Ahşap Çerçeveli Duvara Monte Menü Kara Tahta, kullanılan Kara Tahta yüzeyi ve diğer üretim materyalleri ile kalite ve estetik görünümü bir arada sunmaktadır.Kenar kısımlarda uygulanan özel ahşap çerçeve zengin bir bütünlük sağlamaktadır.  

Kara Tahta yüzeyinin renk ve yapısı her türlü mekanda kullanılacak özelliklere sahiptir. Özellikle Kara Tahta – Tebeşir uyumu, görsel olarak dikkat çekici olmasının yanında gözü de rahatsız etmeyecek ayrıyeten rahatlıkla silinip yenilenebilmesi açısından son dönemlerde restaurantlar tarafından tercih sebebidir.

Kara Tahta ve tebeşir ile onlarca farklı renkte görsel hazırlayabilir, beyaz yazı tahtasından farklı olarak tebeşirle istediğiniz kalınlıkta ve fontta yazı yazabilirsiniz..

Hem modern, hem de nostaljik havayı yakalayabileceğiniz Kara Tahta modellerini artık müşterilerimiz olmazsa olmazları arasına girmiştir.

Kara Tahta(menü tahta) üretiminde kullanılan HPL Laminat Yüzey, yüksek dayanımı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz standartlardadır.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?