Spätkauf Bra Almanya Işıklı kutu harf tabela_1
Spätkauf Bra Almanya Işıklı kutu harf tabela
10 Mayıs 2022
La femme restaurant berlin ışıklı tabela
La Femme Berlin fileli gold krom ışıklı tabela
4 Nisan 2022

Mıcasso Barbier Almanya rgb LED kutu harf tabela

Mıcasso Barbier Almanya rgb LED kutu harf tabela

Alüminyum kutu profil üzerine yanaklar alüminyum ön yüz buzlu pleksiglass uygulamalı içten rgb LED aydınlatmalı çatı tabelası

Mıcasso  Barbier Almanya rgb LED kutu harf tabela

Kutu harf alt kısmına alüminyum siyah boyalı konstrüksiyon uygulanmıştır. Müşterinin isteği doğrultusunda 30 cm alttan bağlantı ayakları yapılmıştır. Harflerin ön yüzeyi 3 mm pleksiglass olup lazer kesimdir. Kutu harflerin arka kısımları 8 mm dekota cnc kesimdir. Harflerin yanakları harf bükme makinesinde alüminyumdan dönülmüştür. Kutu harfler içten RGB LED olup kumandalıdır. Tabela iki parça halinde sandıklayarak Almanya\ ingolstadt’a gönderilmiştir.https://www.tabeladunyasi.com/yurt-disi-tabela/

Sitemizde size en doğru tabela seçimi yapabilmeniz için bilgiler sunduk. Tabela Dünyası Yurt dışında bir çok markaya ve firmaya Türkiye’de imal edip yurt dışına göndermektedir.
Almanya Işıklı Tabela,Almanya Işıklı Kutu Harf Tabela,İngiltere Işıklı Kutu Harf Tabela,Fransa Işıklı Tabela ,Azerbaycan Kutu Harf Tabela ve bir çok ülkeye daha sayamadığımız Yurt Dışı Işıklı Tabela Üretimi Yaptık.
Müşterilerimizle birebir çalışmanın dışında ajanslarımız la da Yurt dışı fason Tabela İmalat olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Güvenilir bir marka Reklam ve Tabelacı olarak Tabela Dünyası her zaman müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşır. Yurt dışı fason Kutu Harf makinemiz müşterilerimiz yoğun ilgisiyle ve hızlı teslimat garantisi ile çalışmalarına devam etmektedir. Yurt Dışı Tabela Gönderilerimiz Adrese Teslimdir.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?