Libya endirek kutu harf
Libya endirekt aluminyum kutu harf tabela
26 Temmuz 2022
Restaurant menü
Restaurant menü panosu 4 resimli
18 Temmuz 2022

Libya endirekt alüminyum kutu harf tabela

Libya endirekt alüminyum kutu harf tabela

Kutu harf tabela imalatında kullanılan malzemeler kötü hava şartlarına dahi dayanıklı olmaktadır. Bu özelliği sayesinde de hem iç hem de dış mekanlarda yoğunluk ile tercih edilmektedir. Her mekana rahatlık ile uygulanabilir. Bu tabela, tamamen tüketicinin arzu ve talepleri göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Görsel kalitenin yakalanabilmesi açısından son yıllarda yoğunluk ile tercih edilen bu yöntem ile sizlerde şık görüntüyü yakalayabilirsiniz. Alacağınız bu hizmeti uzun yıllar sürdürmek istiyor iseniz hizmetin kaliteli ellerden geçmesine önem vermelisiniz.

 

Libya endirekt alüminyum kutu harf tabela

Libya için hazırlamış olduğumuz bu kutu harf reklam çalışmamız alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Ön yüz 1.5mm alüminyum levhadan lazer ile kesilmiştir. Yan yüz 5cm alüminyum levhadan üretilmiştir. Ham alüminyum kutu harf istenilen ral kodunda akrilik oto boyası ile boyanmıştır. Kutu harf iç kısımlarında üç çipli Samsung marka gün ışığı led kullanılmıştır. Harf arkalarına saplama ayak kullanılmıştır. Hazırlanan montaj şablonuyla birlikte sandıklayarak yurt dışına gönderilmiştir. Türkiye geneli tabela imalat ve montajımız bulunmaktadır. Bizlere telefon ve mail yoluyla ulaşabileceğiniz gibi yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm çalışmalarının imalatı Tabela dünyası tarafından yapılmıştır. Yurt dışı için yapmış olduğumuz diğer tabelalarımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.tabeladunyasi.com/yurt-disi-tabela/

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?