Kunstwerk Avusturya Isıklı Tabela
Kunstwerk Avusturya Işıklı Kutu Harf Tabela
5 Mayıs 2021
Kıtz Malereı Avusturya Isıklı Kutu Harf Tabela
Kıtz Malereı Avusturya Işıklı Kutu Harf Tabela
5 Mayıs 2021
Kitz Projekt Avusturya Işıklı Kutu Harf Tabela

Kitz Projekt Avusturya Işıklı Kutu Harf Tabela

Avusturya Işıklı Kutu Harf Tabela Kitz Projekt iki farklı ölçüde tabela yapılmıştır.Tabelaların  zemin ölçüsü 300x130 cm -250x130 cm dir.

Zeminde alüminyum kutu profil konstrüksiyon üzerine caka bükümlü siyah kompozit panel kullanılmıştır. kutu harflerin Ön yüz pleksi,yan yüz düz alümınyum pleksi kutu harftir. Ön yüz: 3 mm Beyaz pleksi /Akrilik

Yan yüz :0,50mm 8 cm ‘lik siyah düz Alüminyum

Arka Yüz :10 mm Dekota/Foreks

Işık:3 çipli geniş lensli modül led

Logonun ön yüzeyi dijital baskı folyo sıvamadır.Sandıklanarak ambara Işıklı Kutu Harf Tabela teslim edilmiştir.

Kitz Projekt Avusturya Işıklı Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela imalatında kullanılan malzemeler kötü hava şartlarına dahi dayanıklı olmaktadır. Bu özelliği sayesinde de hem iç hem de dış mekanlarda yoğunluk ile tercih edilmektedir. Her mekana rahatlık ile uygulanabilir. Bu tabela, tamamen tüketicinin arzu ve talepleri göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Görsel kalitenin yakalanabilmesi açısından son yıllarda yoğunluk ile tercih edilen bu yöntem ile sizlerde şık görüntüyü yakalayabilirsiniz. Alacağınız bu hizmeti uzun yıllar sürdürmek istiyor iseniz hizmetin kaliteli ellerden geçmesine önem vermelisiniz. Birçok kutu harf çeşidi vardır. Aluminyum kutu harf tabela. Paslanmaz krom kutu harf tabela. Pleksi kutu harf tabela .Gold krom kutu harf tabela .Eskitme kutu harf tabela gibi birçok kutu harf modeli mevcuttur.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?