Galeria_neon_hortum_led_tabela1
Galleria Neon hortum led
10 Aralık 2021
Happy moons Sakarya Işıklı kutu harf tabela
Happy Moon’s SERDİVAN Işıklı Kutu harf tabela
6 Aralık 2021
Federal Otomotiv Işıklı Kutu Harf

Federal Otomotiv Işıklı Kutu Harf

Yanaklar siyah alüminyum ön yüz kırmızı ve beyaz akrilik arka kapak 8 mm dekota lazer ve cnc kesim içten led aydınlatmalı kutu harf reklam çalışması

Federal Otomotiv Işıklı Kutu Harf

Kutu harf tabela imalatında kullanılan malzemeler kötü hava şartlarına dahi dayanıklı olmaktadır. Bu özelliği sayesinde de hem iç hem de dış mekanlarda yoğunluk ile tercih edilmektedir. Her mekana rahatlık ile uygulanabilir. Bu tabela, tamamen tüketicinin arzu ve talepleri göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Görsel kalitenin yakalanabilmesi açısından son yıllarda yoğunluk ile tercih edilen bu yöntem ile sizlerde şık görüntüyü yakalayabilirsiniz. Alacağınız bu hizmeti uzun yıllar sürdürmek istiyor iseniz hizmetin kaliteli ellerden geçmesine önem vermelisiniz.

Fason Kutu Harf imalatı

Tabela Dünyası geçmişten bugüne kendi portföyün ’de Tabela, keşif, Tabela projelendirme, Tabela tasarım, Tabela imalat, Tabela üretim, Tabela montajlarını birebir direk bünyesinde yapmaktadır. Bugüne kadar müşteri ve ajans dışında kendi sektöründen reklamcılarla çalışmamıştır. Makine parkurlarına sadece kendi hizmetlerinde kullanmıştır. 2019 yılının sonlarına yaklaşırken, kaliteli üretim yerli ve milli ürünlerle ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmayı hedeflemiştir. Bu yüzden Tabela Dünyası tüm sektöre fason olarak Kutu harf makinamızı gururla sunmaktadır. Endüstriyel Reklam sektöründe, küçük ve orta ölçekli sanayi kuruluşlarına hizmet vermeye başladık. Kutu harf yan bant büküm makinalarımızla fason üretime başladık Fiyat, kalite ve zaman politikasıyla reklam sektöründe bulunan siz meslektaşlarımızı beklemekteyiz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?