Dreamon Işıklı Kutu Harf Tabela
Dreamon Işıklı Kutu Harf Tabela
1 Şubat 2023
Lezzet doner Almanya Isıklı Kutu Harf
Lezzet Döner Recklinghausen, ışıklı kutu harf tabela
27 Ocak 2023

Events Hall Azerbaycan endirekt kutu harf Tabela

Events Hall Azerbaycan endirekt kutu harf Tabela

Yurt dışında bulunan Events Hall için yapmış olduğumuz kutu harflerimiz ön yüzeyi 2mm sarı gold krom lazer kesim yanaklarda gold krom şerit dönmedir. Endirek led aydınlatmalı kutu harflerin altına rakı pleksiglass kullanılmış olup saplama ayak ve şablon hazırlanarak müşterimize gönderilmiştir.

Events Hall Azerbaycan endirekt kutu harf Tabela

Yurt dışında bulunan Events Hall için yapmış olduğumuz kutu harflerimiz ön yüzeyi 2mm sarı gold krom lazer kesimdir. Sarı Gold Kutu Harf Yan bantlarıda sarı gold krom olup kutu harf olarak imal edilmiştir. Sarı Gold Kutu Harflerin iç kısmına dış mekan samsung üç çipli gün ışığı led kullanılmıştır. Sarı Gold Kutu Harflerin altlarına 2 cm yüksekliğinde saplama ayak kaynatılmıştır. Paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. Sınıf özel kaplamalı olup paslanmaz plaka lazer makinalarında kurumsal yada tasarımı yapılmış isteğe bağlı olarak harf şeklinde yada logo kesilir.

Ön yüzey kalınlığı Gold paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Kutu Harflerin kenar kalınlığı için de eğer endirek led uygulanacaksa buna bağlı ,ışıksız olucaksa da buna bağlı olarak harf yüksekliğide baz alınarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir. Harf altlarına rakı pleksi ışık geçirgenliği için kullanılmıştır.

Bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya ile kaynatılarak kutu harf şeklini alır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır. Oldukça dayanıklı olmakla beraber bir o kadar da iddalı olup kurumsal kimliği dışarı yansıtma konusunda tercih edilen tabela çeşitlerindendir. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir.Gold paslanmaz kutu harfler harflerin iç kısmına led döşenerek zemine ışık verilebilir bu harflerde zeminden 2-3 cm havada vidalı ayak sistemi kullanılarak monte edilir.

https://www.tabeladunyasi.com/hizmetlerimiz/lezzet-doner-recklinghausen-almanya-isikli/

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?