Pırıltı Cocuk Gıyım Endırek Led Aydınlatma Bakır Parlak Kutu Harf
Pırıltı Çocuk Bakır Paslanmaz Işıklı Kutu Harf Tabela
11 Haziran 2020
Nuset Azerbaycan kutu harf uzerı cıplak neon uretım
Nuş Et Azerbaycan Çıplak Neon Alüminyum Kutu Harf
28 Mayıs 2020
(Yeni) Eczane Tabelası Yönetmeliği,Yeni Eczane Tabelası

(Yeni) Eczane Tabelası,Eczane Tabelası Yönetmeliği,Yeni Eczane Tabelası Fiyatları

Yeni Eczane Tabelası Yönetmeliğine Göre 50 x 150 Beyaz kompozit panel alan yada yönetmeliğin standart sunduğu diğer ölçülerde ki alanlar ,Yan Kırmızı kompozit kaplama Tabela ile Birlikte Tak Çalıştır Özellikte Ürettiğimiz Yeni Eczane Tabela Yönetmeliğe  Birebir Uygundur. Bu konuda Tek Yapmanız Gereken Tabelanızın Konulacağı Cephenizi Ölçüp Size Uygun Ebadı Seçmektir . 25 cm.,38 cm, 50 cm Kübik Kabartma Harfli (Ezcane Vakumlu Harf ), 5 Yıl Led Garantili , Montaj Aparatlarıyla Birlikte Türkiye’nin Her Yerine  Kargo ile Gönderimi Tarafımızca Sağlanır.Ayrıyeten İstanbul içi Nakliye ve Montaj  Ücreti Alınmamaktadır. Eczanelerimiz  İsteği Doğrultusunda Türkiye Geneline’de Nakliye Bedeli Eklenerek Teslimat Gerçekleştirmekteyiz. Eczanelerin Tabelalarına Getirilen Hem Bilinirlik Hem de Kargaşanın Giderilmesi Amaçlar.Fatih Eczane Tabela’sı ana alan 300x100 cm ölçülerinde beyaz kompozit panel üzerine 50 cm Işıklı Kübik ECZANE harf uygulamalıdır.Yanlar ise 70 lik kırmızı kompozit şerit uygulamalıdır.

Eczane Yazısı,Eczane Yazısı Vakumlu Harf,Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Kübik Harf,Eczane Pleksi Kubik Harf Satış İmalat,Eczane Derin Kübik Kabartma Harf Eczane Tabela,Eczane Kübik Harf Ve Kompozit Zemin ,Eczane Tabela İmalatı

 31.12.2020 İtibariyle Tamamen Yürürlüğe Girecek Olan Yeni Eczane Yönetmeliğine Uygun Tabela Standartları Eczaneler İçin Görsel Bütünlüğü ve Bilinirliği Olumlu Etkileyecek Şekilde Tasarlandı.Haksız Rekabeti Ortadan Kaldıracak Olan Bu Düzenleme ile Daha Düzenli ve Özenli Bir Görüntü Sağlanmış Olacaktır.