Architecture Studio Ahsap tabela
Architecture Studio Ahşap tabela
21 Eylül 2021
Ahsap sınıf yonlendirme
Ahşap Kapı isimlik
21 Eylül 2021
Villa Turkuaz ahşap isimlik

Villa Turkuaz ahşap isimlik

Villa turkuaz için hazırlanmış olan ahşap isimliğimizde yazı alanları cnc de oyulmuştur. Diğer ahşap tabelalarımızdan farklı olarak yazı bölümü boyandıktan sonra üzerine parlak ahşap verniği atılmıştır. Ayrıyeten beyaz eskitme ahşap yakma mimari bilgilendirmesi bulunmaktadır.

.

Villa Turkuaz ahşap isimlik

Ahşap tabela kategorisinde birbirinden farklı tasarımlar ve modeller sunmaktayız.Villa isimlikleri ,otel yazıları vs. Birçok ahşap türlerini sizin için üretiyoruz. Mağaza veya ev konseptinize en uygun çalışmaları yaparak kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Farklı eskitme işçiliği ile farklı malzemeleri kullanarak siz müşterilerimize hem doğal hem benzeri olmayan tasarım ve işçilik sunuyoruz.

Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilmektedir. Biz Tabela Dünyası olarak Ahşap Tabela ile yetinmeyip Ahşap Retro ev ve Ofis tasarım ve üretimine başladık. Birçok çeşitten oluşmaktadır. Bunlardan bazıları Ahşap Lazer yakma, Ahşap cnc oyma, Ahşap üzeri fırça ile boyama yazı teknikleri olduğu gibi bunların yanı sıra Ahşap Tabela ’da birçok materyaller pleksi kesme

Harf, Ferforje, Krom kesme harf, Metal harf vs. kullanılmaktadır. Bu tabelalar üzerine uygulanan ahşap boyalar ve tekniklerle eskitme halini rahatça alabilmektedir.

Biz tabela dünyası olarak çok çeşitli materyalleri bir araya getirerek lazer yakma veya cnc kazıma teknikleri kullanıyoruz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?