RCS Yapı Ahsap Tabela
RCS Yapı Ahşap kesme harf Tabela
27 Temmuz 2021
Efes Neon Hortum Led Tabela
Efes Neon Hortum Led Tabela
5 Temmuz 2021
Tuborg Neon Hortum Led Tabela

Tuborg Neon Hortum Led Tabela

Tuborg ışıklı tabela zeminin de Cnc kesim  ahşap kullanılmıştır. Ahşap zemin cnc de iç kısım logo bölümü oyulmuş dış kısmı ise kesilmiştir.Ahşap sonrasında  önce dolgu ardından zımpara ve en sonda beyaz ahşap boya uygulandıktan sonra istenilen zemin  görünümü sağlanmıştırTuborg Işıklı tabelaları satışta Duvara asılabilir, Neon Hortum Led tabela ürünümüz.Tuborg ışıklı tabela ve duvar dekoru muhtelif ölçülerde yada seri üretim olarak hizmetinizdedir.

Tuborg Neon Hortum Led Tabela

Tuborg ışıklı tabela zeminin de Cnc kesim  ahşap kullanılmıştır. Ahşap zemin cnc de iç kısım logo bölümü oyulmuş dış kısmı ise kesilmiştir.Ahşap sonrasında  önce dolgu ardından zımpara ve en sonda beyaz ahşap boya uygulandıktan sonra istenilen zemin  görünümü sağlanmıştır.Üst kısımda ise neon hortum led kullanılmıştır.Tuborg Neon Hortum Led Tabela  artık her yerde.

Günümüzün en gözde ürünlerinden biri olan Neon Hortum Led Tabela lar en yeni ve ekonomik ürünlerinden biridir.Kırılmaması dolayısıyla Neon Hortum Led Tabela lar tüm işletmelerde gözde olmakta ve birinci sırada gelmektedir. Neon Hortum Led Tabela geniş renk sıkılası ve kırılmama özelliğinden dolayı eski sistem Neon Tabelaların önüne geçmiştir. Neon Hortum Led Tabela esnek Neon Olarak dekorasyon ve aydınlatma işleriniz için vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Neon Hortum Led 1 Metreden 50 Metreye kadar kesintisiz tek parça olarak kullanabilirsiniz.İstediğiniz yerden kesebilirsiniz.220 volt dc voltaj yada takılan trafo ıle fişe takarak kullanabilirsiniz. Neon Hortum Led Tabela Dayanıklı silikon malzemeden üretilmiştir. İstediğiniz gibi şekil verebilir, bükebilir ve kıvırabilirsiniz.

Neon Hortum Led Tabela Minimum düzey enerji tüketimi ve uzun ömürlü olması en çok tercih edilme sebebidir.

Neon Hortum Led Tabela kullanım alanı sınırsızdır. Hayal gücünüzle kullanışlı ve yenilikçi tasarımlar yaratabilirsiniz.

Neon Hortum Led Tabela Dış alan ve iç alan kullanımına uygundur. Farklı zemin seçenekleri ile kullanabilirsiniz.Bunlardan bazıları ahşap zemin,dekota zemin,pleksi zemindir.

Tuborg Işıklı tabelaları satışta Duvara asılabilir, Neon Hortum Led tabela ürünümüz.Tuborg ışıklı tabela ve duvar dekoru muhtelif ölçülerde yada seri üretim olarak hizmetinizdedir.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?