+1 Ahsap eskitme tabela
Park sanat Eskitme ahşap ayaklı tabela
5 Ocak 2022
Oral-B Işıklı tabela
Oral-B Işıklı kutu harf
3 Ocak 2022

Park sanat Eskitme ahşap ayaklı tabela

Park sanat Eskitme ahşap ayaklı tabela

Eskitme tabela özel malzemelerden hazırlanmıştır. Özel olarak hazırlanan eskitme tabela ışıksız ve tak taraflıdır. Kaset alanı paslandırılmış eskitme saç olarak hazırlanmıştır. Yazı kısımları boyamadır. Bağlantı ve ayaklar metal olup eskitme kaset üzerinde ayrıyeten ahşap bağlantı aparatı bulunmaktadır.

Park sanat Eskitme ahşap ayaklı tabela

Eskitme tabela özel malzemelerden hazırlanmıştır. Özel olarak hazırlanan eskitme tabela ışıksız ve tek taraflıdır. İsteğe bağlı olarak çift taraflı da imal edilmektedir. Muhtelif ölçülerde hazırlanabilir.

Öncelikle Eskitme tabelaların tarifini yapmamız gerekirse; Tabelalarının daha eski Retro tarzı ve otantik gözükmesini isteyen müşterilerimiz için kategorilerimize eklenen Eskitme Tabelalar kurumsal ya da bayii tabelalarında çok fazla işletmelerin tercih etmediği fakat aynı zamanda kafe, Bar, Butik Otel gibi firmaların seçtikleri tabela çeşididir. Sıcaklık ve Samimiyet göstergesi olan bu tabelalarda genellikle Saç, Alüminyum, Ahşap gibi malzemeler Kullanılmaktadır.
Montaj ve askı aparatlarında Ferforje demir, Demir kutu görüntü ve çivi en seçilen Materyaller. Malzeme cinsine göre asit, boya, zımpara teknikleri ile eskitme gerçekleştirilir.

Eskitme tabelaların en önemli özelliklerinden birisi de bir ikincisinin bire bir aynısının olmamasıdır. Ne kadar aynısını yaparsanız yapın çok küçük damar farklılıkları olmaktadır.  Bu yüzden bu tabelaların bayii tabela ağları henüz yoktur. Eskitme tabela da en önemli unsur kişinin bilgi, birikim, zanaat ve tecrübesidir. Bu yüzden Tabela Dünyası olarak bu kategorinin en önlerinde yer almaktayız.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?