Zaika Ahsap Tabela
Zaika Ahşap Tabela
4 Mayıs 2021
Kupon Hifi Neon Hortum led tabela
Kupon Hifi Neon Hortum led tabela
30 Nisan 2021
Kısmet Pansiyon Ahşap Tabela

Kısmet Pansiyon Ahşap Tabela

Ahşap Tabela özellikle Ege bölgesinde konaklama yerlerinde müşterilerimizce oldukça tercih edilen bir tabela çeşididir.Zeminde 30 mm ahşap kullanılmış olup oyma kısmı cnc makinesinde işlenmiştir.İç kısmında bulunan yazılar ahşap boyası ile siyaha boyanmıştır.Birçok işlemden geçen ahşap son olarak yat verniği ile boyanıp dış mekana uygun hale getirilerek müşterimize gönderilmiştir.

Kısmet Pansiyon Ahşap Tabela

Ahşap, eskiden beri evlerimizde, işyerlerimizde, ofislerimizde kullanılmaktadır.Eskiden genellikle iç dekorasyon ve mobilya olarak kullanmış olduğumuz bir ürün idi. Günümüzde özellikle son birkaç yıldır Firmaların, Butik Otellerin, Mağazaların, Cafe ve Barların seçmiş olduğu bir tabela çeşidi grubuna girmiştir.

Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilmektedir. Biz Tabela Dünyası olarak Ahşap Tabela İle yetinmeyip Ahşap Retro ev ve Ofis tasarım ve üretimine başladık. Bir çok çeşitden oluşmaktadır. Bunlardan bazıları Ahşap Lazer yakma, Ahşap cnc oyma , Ahşap üzeri fırça ile boyama  yazı teknikleri olduğu gibi bunların yanı sıra Ahşap Tabela ’da bir çok materyaller (Pleksi  kesme

harf, Ferforje,  Krom  kesme harf, Metal  harf vs .)kullanılmaktadır. Bu tabelalar üzerine uygulanan ahşap boyalar ve tekniklerle eskitme halini rahatça alabilmektedir.

Siz isteyin biz Tabela Dünyası olarak hayal edip gerçekleştirelim.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?