Kılıçoğlu Kurumsal Tabela
18 Haziran 2018
Kalebodur Kurumsal Tabela
18 Haziran 2018

Kervansaray Otel Kurumsal Tabela

Kervansaray Hotel Kurumsal Tabela

Kervansaray Otel Kurumsal Tabela

Kervansaray Otel için hazırlanmış olan tabelamız; ışıklı, alt kısmı delikli alüminyum, üst kısmı beyaz pleksiglass uygulamalı ve bombeli kanopi totem Tabela’dır.

Kervansaray Otel İçin Birçok Şehirde Çalışmalarımız Bulunmaktadır.  Bunlar;

Kervansaray Otel Bursa Dış Mekan Dijital Baskı Vinil Tabela

Kervansaray Otelleri Bursa ışıksız çift taraflı yol tabelası

Kervansaray (Bursa) oteller zinciri için tasarlayıp uyguladığımız tek direkli totemler şöyledir; 45 cm. çap 8mm.et kalınlığında muhtelif ebatlar da direk kullanılarak su kontrası üzerine dijital baskı vinil germe tekniği ile yapılmıştır.

“Kervan Bodrum” Kervansaray oteller zinciri için tasarlayıp uyguladığımız tabela totemler; tek direkli totemler 45 cm. çap 8mm.et kalınlığında muhtelif ebatlar da direk kullanılarak su kontrası üzerine dijital baskı vinil germe tekniği ile yapılmıştır.

Kervansaray Termal Otel Işıklı Kutu Harf Tabela

Kervansaray Otel için olan Tabela’nın Zemin Alüminyum kutu profil konstrüksiyon uygulama olup profiller beyaz renk akrilik oto boyası ile boyanmıştır. Tabeladaki Pleksiglass kutu harfler bu profillerin üzerine monte edilmiştir.

Bu tabeladaki harflerin ön yüzeyleri 5 mm kırmızı pleksiglass olup cnc kesimdir. Tabeladaki Harflerin yan bantları 5 mm beyaz pleksiglass imal edilmiş olup

harfler dönülmüştür. Tabeladaki Harflerin arkalarına 2 mm alüminyum cnc de kesilip kapak olarak kapatılmıştır. Tabeladaki Harflerin içlerine beyaz

Samsung marka üçlü su geçirmez led konulmuştur.

Kervansaray Otel Tabela Bilgileri için Totem Tabela sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir