İnes Teks One way vision
Ines Teks One way vision
5 Nisan 2021
Almanya Fason Kutu Harf
Almanya Fason Kutu Harf
5 Nisan 2021
Hilton Garden GÜVENLİ TURİZM (SAFE TOURISM) TABELA

            Hilton Garden GÜVENLİ TURİZM (SAFE TOURISM) TABELA

Güvenli Turizm Sertifikası Sağlıklı Turizm Sertifikasyon programı altında otellere verilmeye başlandı. Corono virüsünün hayatımıza girmesiyle birlikte 50 yatak ve üstü otellerin otellerin bu sertifikayı almaları ve otellerinin girişlerine tabela şeklinde asmaları zorunlu hale getirildi.Güvenli Truzim Sertifikalı (Safe Tourism)Sertifikalı Otel Tabelalarının Standart olarak teknik detayları

Plaket elips biçiminde 29 cm x 39 cm ebatında olacaktır.

Baskı, Krom Rowmark üzeri UV baskı olacaktır.

Çerçevesi 18 mm mdf’den ve siyah boyalı yapılmalıdır.

Çerçevesi ile birlikte toplam ölçü 31 cm x 41 cm ölçülerinde olacaktır.

Plaketin üstündeki sertifikalandırma firması logosu, tesis ismi ve tesise özel QR kodu sertifikalandırma firması tarafından paylaşılacaktır.

Yapılan plaket ahşap zemin üzerine 2 adet paslanmaz vida ile tutturulacaktır.Biz Tabela Dünyası olarak müşterilerimize siparişlerinden sonra 3 iş günü içinde Güvenli Truzim Sertifikalı (Safe Tourism)Sertifikalı Tabelalarını kargo ile göndermekteyiz. Güvenli Truzim Sertifikalı (Safe Tourism)Sertifikalı Tabela nıza sahip olmak için sadece sipariş esnasında bilgileriniz doğru ve eksiksiz vermeniz yeterli.. SUBLİMASYON OTEL veya SUBLİMASYON RESTAURANT TABELA nız kargo ile en kısa sürede  elinizde olucaktır.