Albena Otel ASOS Ahsap Kesme Harf Tabela Imalat
Albena Otel Asos Ahşap Tabela
13 Ağustos 2020
Beyoglu Donercisi Isıklı Tabela İmalatı
Beyoğlu Dönercisi Caddebostan Işıklı Kesme Harf Tabela
12 Ağustos 2020

             GÜVENLİ TURİZM (SAFE TOURISM) SERTİFİKALI OTEL VE RESTAURANT TABELASI

Güvenli Turizm Sertifikası Sağlıklı Turizm Sertifikasyon programı altında otellere verilmeye başlandı. Corono virüsünün hayatımıza girmesiyle birlikte 50 yatak ve üstü otellerin otellerin bu sertifikayı almaları ve otellerinin girişlerine tabela şeklinde asmaları zorunlu hale getirildi.Güvenli Truzim Sertifikalı (Safe Tourism)Sertifikalı Otel Tabelalarının Standart olarak teknik detayları

Plaket elips biçiminde 29 cm x 39 cm ebatında olacaktır.

Baskı, Krom Rowmark üzeri UV baskı olacaktır.

Çerçevesi 18 mm mdf’den ve siyah boyalı yapılmalıdır.

Çerçevesi ile birlikte toplam ölçü 31 cm x 41 cm ölçülerinde olacaktır.

Plaketin üstündeki sertifikalandırma firması logosu, tesis ismi ve tesise özel QR kodu sertifikalandırma firması tarafından paylaşılacaktır.

Yapılan plaket ahşap zemin üzerine 2 adet paslanmaz vida ile tutturulacaktır.Biz Tabela Dünyası olarak müşterilerimize siparişlerinden sonra 3 iş günü içinde Güvenli Truzim Sertifikalı (Safe Tourism)Sertifikalı Tabelalarını kargo ile göndermekteyiz. Güvenli Truzim Sertifikalı (Safe Tourism)Sertifikalı Tabela nıza sahip olmak için sadece sipariş esnasında bilgileriniz doğru ve eksiksiz vermeniz yeterli.. SUBLİMASYON OTEL veya SUBLİMASYON RESTAURANT TABELA nız kargo ile en kısa sürede  elinizde olucaktır.