Hamburger Almanya Neon hortum led tabela
Hamburger Neon Hortum LED Yurt dışı Tabela
3 Kasım 2021
Nish Adalar Isıklı kutu harf Tabela
Nish Adalar Işıklı Kutu Harf Tabela
27 Ekim 2021
Ekinci Almanya Ahşap Işıklı Kanopi Tabela

Ekinci Almanya Ahşap Işıklı Kanopi Tabela

Işıklı kanopi totem tabela zemin çift taraflı marin kontraplaktır. Yurtdışına gönderilen ışıklı kanopi tabelamızın zemini dış mekana uygun ahşap zeminden hazırlanmıştır. Harflerin ön yüzeyi pleksiglass yanakları alüminyum içten LED aydınlatmalıdır. Alüminyum konstrüksiyon uygulanıp çift ayak ile de monte olarak hazırlanmıştır. Işıklı kanopi totem tabela sandıklanarak yurt dışına gönderilmiştir.

Ekinci Almanya Ahşap Işıklı Kanopi Tabela

Işıklı kanopi totem tabela zemin çift taraflı marin kontrplaktır. Ahşap Kanopi totem şeklinde hazırlanmış olan tabela tasarımı grafik departmanımız tarafından hazırlanmıştır. Ahşabın pleksi ve metal ile uyumu görsellerde görüldüğü gibi farklı bir tarz oluşturmaktadır. Yurt dışına gönderilen Işıklı kanopi totem tabela de monte olaran ayakları hazırlanmıştır. Ahşap ustamız tarafından birçok işlemden geçmiş dış mekâna dayanıklı olarak hazırlanmıştır. Işıklı kanopi totem tabela üzerinde bulunan tüm görseller ışıklı pleksiglass kutu harf olarak imal edilmiştir.

Totem Tabela uygulamaları, firmaların kendini dış piyasada gösterebilmek için uygulamayı tercih ettikleri reklamdır. Mağaza veya firma tabelası için yüzlerce değişik tabela çeşitleri arasında tercih yaparak, arzuladığınız tanıtım olanağını elde edebilirsiniz. Farklı totem tabela imalatlarımızı sitemizi inceleyerek görebilirsiniz.https://www.tabeladunyasi.com/totem-tabela/

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?