Bar neon hortum led tabela
Bar neon hortum led tabela
22 Eylül 2021
Architecture Studio Ahsap tabela
Architecture Studio Ahşap tabela
21 Eylül 2021
Darüşşafaka Cemiyeti Ahşap Ayaklı Tabela

Darüşşafaka Cemiyeti Ahşap Ayaklı Tabela

Tabela için kullanılacak olan ve atölyemizde beklemekte olan tomruklar kurutulduktan sonra biçilerek kalas haline

getirilmiştir. Ahşap Tabelamız’ da zeminde doğal kalas (tomruk) kullanılmıştır.

Ahşap Tabela üzerinde bulunan yazılar lazerde yakılarak bu forma ulaşmıştır. Ahşap tabela ayak kısmında ise birebir doğal

işlenmemiş sadece koruma amaçlı doğal şeffaf ahşap verniği sürülmüş ağaç dalı kullanılmıştır.

Ahşap Tabela toprak altına çakılarak sağlamlaştırılmıştır.

Darüşşafaka Cemiyeti Ahşap Ayaklı Tabela

 

Ahşap tabela kategorisinde birbirinden farklı tasarımlar ve modeller sunmaktayız.Villa isimlikleri ,otel yazıları vs. Birçok ahşap türlerini sizin için üretiyoruz. Mağaza veya ev konseptinize en uygun çalışmaları yaparak kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Farklı eskitme işçiliği ile farklı malzemeleri kullanarak siz müşterilerimize hem doğal hem benzeri olmayan tasarım ve işçilik sunuyoruz.

Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilmektedir. Biz Tabela Dünyası olarak Ahşap Tabela ile yetinmeyip Ahşap Retro ev ve Ofis tasarım ve üretimine başladık. Birçok çeşitten oluşmaktadır. Bunlardan bazıları Ahşap Lazer yakma, Ahşap cnc oyma, Ahşap üzeri fırça ile boyama yazı teknikleri olduğu gibi bunların yanı sıra Ahşap Tabela ’da birçok materyaller pleksi kesme

Harf, Ferforje, Krom kesme harf, Metal harf vs. kullanılmaktadır. Bu tabelalar üzerine uygulanan ahşap boyalar ve tekniklerle eskitme halini rahatça alabilmektedir.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?