Han Taşfırın Isıklı Tabela
Han Taşfırın Işıklı Tabela
20 Nisan 2021
Eczane Kubik Harf
Eczane Kübik Harf
19 Nisan 2021
Cadde Sağlık Yeni Eczane Tabela

Cadde Sağlık Yeni Eczane Tabela

Tüm cepheler mimari çalışma ile dizayn edilip giydirilmiştir.Yeni Eczane Tabelasının Zemini 300x100 cm beyaz kompozit yan kısımlarda ise kırmızı kompozit  kullanılmıştır.Beyaz kompozit panel zemin üzeri Yönetmeliğe uygun kubik pleksi led ışıklı tabela pres baskılı ,Kutu harflerin iç kısmındada 3 çipli mercek led uygulanmıştır.Kompozit paneller caka bükümlü olup demir kutu profil konstrüksiyon kullanılmıştır.Beyaz zemin üzerine ışıklı kutu harfler monte edilmiştir.Harflerin kablo bağlantıları kompozit panelin arkasına gizlenmiştir.Kompozit kalınlıkları 4 mm dir.Demir Profil antipas boyalıdır. Yeni Eczane Tabelalarında bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cadde Sağlık Yeni Eczane Tabela

Tabela Dünyası Yeni Eczane Tabela çeşitlerini geliştirmeye devam ediyor. Böylece sadece tabela konusunda değil aynı zamanda bütünlük içeren iç mekan konsepti ile de müşterilerinizin daha temiz daha bakımlı ürünleri görebilmesine yardımcı oluyoruz. Eski tip eczane tabela çeşitleri ve mekanları artık kalmamakta karmaşıklık giderilmekte ve müşteri memnuniyetinizi artırmaktadır. Ayrıca aşağıda belirttiğimiz gibi Türk eczacılar birliğinin yayınlamış olduğu Tebliğ doğrultusunda

Birliğimiz tarafından Kurum ile yapılan görüşmeler neticesinde belirlenen levha standartlarının, 12/04/2017 tarihine kadar açılacak.Bu süreçte nakledecek eczaneler için geçerli olacağı, mevcut diğer eczaneler için geçiş takvimine ilişkin yönetmelik çalışmalarının Kurum tarafından devam ettirilmektedir.ilerleyen süreçte gerekli bilgilendirmenin Kurum tarafından yapılacağı aktarılmıştır.

Bizlere telefon yoluyla yada yerimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.