Doner Bra Almaya Isıklı tabela
Döner Bra Almaya Işıklı tabela
30 Mart 2021
Avondale Pharmacy Hazır Daire Tabela
Avondale Pharmacy Hazır Daire Tabela
26 Mart 2021
Cadde 73 Kanopi Totem Tabela

Cadde 73 Kanopi Totem Tabela

Kanopi Totem Tabela gövde konstrüksiyonunda kutu profil kullanılmıştır.Kanopi çift taraflı olup iki katmandan oluşmaktadır.alt kısım antrasıt grı olup üst kısmında krem kompozit kullanılmıştır.200X130 cm ölçülerinde olan kanopi totem krem rengi olan kısmı dekupe olup 15 panel beyaz pleksiglass krom başlıkla vida ile tutturulmuştur.Cadde 73 yazısı yanaklar alumınyum ön yüzey pleksiglass içten aydınlatmalıdır.15 panelin bulunduğu alan ışıklı olup binamıza yerleşen firmaların isimleri yazılacaktır.

Cadde 73 Kanopi Totem Tabela

Totem Tabela uygulamaları, firmaların kendini dış piyasada gösterebilmek için uygulamayı tercih ettikleri reklamdır. Mağaza veya firma tabelası için yüzlerce değişik tabela çeşitleri arasında tercih yaparak, arzuladığınız tanıtım olanağını elde edebilirsiniz. Fakat bazı firmalar sahip oldukları maksimum boyutlar sebebiyle farklı bir tabela uygulaması yani totem tabela tercih edebilir.

Totem Tabela’nın Avantajları

Totem tabela, en uzak yerden rahatlıkla bir görünüm sağlayan maksimum boyutlara sahip tabelalardır. Birçok durumda açık hava tabelası olarak firma dışında sokak, cadde veya karayollarında uygulanmaktadır. Totem tabela ,Kanopi totem ,İnşaat tabelası. Işıklı Kanopi totem ,totem imalatı. Bizleri yerimizde gelip ziyaret edebilirsiniz. Türkiye geneli montaj hizmetimiz bulunmaktadır.