logo kutu harf imalat
Iflis Almanya Fason Aluminyum kutu harf İmalatı
17 Mayıs 2021
Kunstwerk Avusturya Isıklı Tabela
Kunstwerk Avusturya Işıklı Kutu Harf Tabela
5 Mayıs 2021
Avusturya Totem tabela

Avusturya Totem tabela

Totem tabela 300x100 cm ölçüsünde çift taraflıdır. Totem tabela 5 parca 100x60 cm ölçülerinde olup 70 cm lik çift ayaklıdır.yazılar oracal marka kurumsal renkte folyo kesimdir.Işıksız totem tabela zemini siyah kompozit panelden imal edilmiştir.Ayak kısmı flanj lı olup ankraj dahil sandıklanarak gönderilmiştir.

Avusturya Totem tabela

Totem Tabela

Totem Tabela uygulamaları, firmaların kendini dış piyasada gösterebilmek için uygulamayı tercih ettikleri reklamdır. Mağaza veya firma tabelası için yüzlerce değişik tabela çeşitleri arasında tercih yaparak, arzuladığınız tanıtım olanağını elde edebilirsiniz. Fakat bazı firmalar sahip oldukları maksimum boyutlar sebebiyle farklı bir tabela uygulaması yani totem tabela tercih edebilir.

Totem Tabela’nın Avantajları

Totem tabela, en uzak yerden rahatlıkla bir görünüm sağlayan maksimum boyutlara sahip tabelalardır. Birçok durumda açık hava tabelası olarak firma dışında sokak, cadde veya karayollarında uygulanmaktadır. Totem tabela çeşidi ışıklı veya ışıksız olarak kullanılabilmektedir.

Bizleri yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışı imalatımız bulunmaktadır. Türkiye geneli montaj hizmetimiz mevcuttur.