Darussafaka Cemiyeti Ahsap Ayaklı Tabela
Darüşşafaka Cemiyeti Ahşap Ayaklı Tabela
21 Eylül 2021
Villa turkuaz ahsap tabela
Villa Turkuaz ahşap isimlik
21 Eylül 2021
Architecture Studio Ahşap tabela

Architecture Studio Ahşap tabela

Kare olarak hazırlanan ahşap tabela üzeri lazerde yakma tekniği kullanılarak hazırlanmıştır. Ahşap tabela sonrasında eskitme yapılarak renk koyulaşması sağlanmıştır.

Architecture Studio Ahşap tabela

Ahşap tabela kategorisinde birbirinden farklı tasarımlar ve modeller sunmaktayız.Villa isimlikleri ,otel yazıları vs. Birçok ahşap türlerini sizin için üretiyoruz. Mağaza veya ev konseptinize en uygun çalışmaları yaparak kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Farklı eskitme işçiliği ile farklı malzemeleri kullanarak siz müşterilerimize hem doğal hem benzeri olmayan tasarım ve işçilik sunuyoruz.

Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilmektedir. Biz Tabela Dünyası olarak Ahşap Tabela ile yetinmeyip Ahşap Retro ev ve Ofis tasarım ve üretimine başladık. Birçok çeşitten oluşmaktadır. Bunlardan bazıları Ahşap Lazer yakma, Ahşap cnc oyma, Ahşap üzeri fırça ile boyama yazı teknikleri olduğu gibi bunların yanı sıra Ahşap Tabela ’da birçok materyaller pleksi kesme

Harf, Ferforje, Krom kesme harf, Metal harf vs. kullanılmaktadır. Bu tabelalar üzerine uygulanan ahşap boyalar ve tekniklerle eskitme halini rahatça alabilmektedir.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?