Aras garden ahsap tabela
Aras Garden Çanakkale eskitme ahşap tabela
29 Mart 2022
sarahs eiscafe almanya kutu harf tabela
Sarah’s Almanya rgb LED kutu harf tabela
12 Mart 2022

Aras Garden Çanakkale ahşap tabela

Aras Garden Çanakkale ahşap tabela

Ahşap tabelamız ayaklı ve tek taraflıdır. Siyah mat  boyalı profil ayak kullanılmıştır. Ahşap kısmı istenilen renkte hazırlandıktan sonra ön yüzeyde bulunan yazılar ve logo 5 mm kesme olup ahşap zemine vidalanmıştır. Logoda bulunan görseller üzerine dijital baskı olarak sıvanmıştır.

Aras Garden Çanakkale ahşap tabela

Aras Garden Ahşap tabela keyifle yaptığımız Ahşap Tabelalar kategorisindedir. Ahşap Tabela yapımında çok çeşitli tasarımlar ve modeller sunmaktayız. Farklı ahşap çeşitlerini (Gürgen ağacı, Çam ağacı, Su kontrası, Kavak, Gül ağacı, Kiraz Ağacı, Meşe Ağacı vs.) sizin için kullanıyoruz. İç mekân Mağaza ve ev konseptinde de kullanılan ahşap bu dönem yoğunlukla dış mekan tabela olarak kullanılmaktadır. Günümüz modası ahşap tabela, eskitme tabela ve Retro tabelalar 2019 yılının trendleri arasındadır. Tabela Dünyası sitesinde görmüş olduğunuz tüm ürünler tabela dünyası tarafından imal edilmiştir. Sizlerde Ahşap Tabela ya da Açıkhava reklamcılık adına bir ürüne ihtiyacınız varsa www.tabeladunyasi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz

Farklı eskitme işçiliği ile farklı malzemeleri harmanlayarak siz müşterilerimize hem doğal hem eşi benzeri olmayan tasarım ve işçilik sunuyoruz.

Biz eskitme tabela olarak çok çeşitli materyalleri bir araya getirerek lazer yakma veya cnc kazıma teknikleri kullanıyoruz. Tabiki teknolojik aletlerin dışında el işçiliği ile çok farklı ahşap dizaynları sunabiliriz.

Uzman kadromuzla ahşap tabela reklam hizmeti seçeneklerinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ürünler sunarak uygun hizmeti sağlamaktayız.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?