Gözlükçü Sarı Gold Optik Isıklı Tabela
Gözlükçü Sarı Gold Işıklı Tabela Optik Işıklı Tabela
28 Aralık 2020
Sultan Sarayı Kadayıfı Cift Taraflı Led Hazır Daire Tabela imalat
Sultan Sarayı Kadayıfı Hazır Daire Tabela
24 Aralık 2020
Almanya Hangau's Barber Shop Ampüllü Retro Kutu Harf Tabela

Almanya Hangau's Barber Shop Ampüllü Retro Kutu Harf Tabela  ve Neon Led Tabela

Işıklı Tabela Sektörünün en hoş Retro ve nostalji rüzgarları estiren Ampül Tabelalar hızlı bir şekilde üretilmeye devam ediyor. Eski gazino ve eğlence kültürünün yaygın olduğu zamanlardan, sinema ve kulüplerin girişlerini süsleyen bu tarz Ampül Tabelalar, sizlerinde hala hafızasında. Ampül Tabelalar, Renkli ampulleri, tabela zemini içerisinde kutu harfler, krom kutu harfler uygulanarak, işletme ve mekanlarınızda nostalji rüzgarları tekrar estirmekte. Ahşap zeminli Tabela, plastik zeminli Tabela, mekanik ve retro havası veren her türlü zemin üzerinde, ampul yuvalarının yazı veya farklı stillerde objeler yaratılması ile tüm dikkatlerini üzerine çeken işletmeler arasında yerinizi hemen alabilirsiniz. Almanyada bulunan reklam ajansımız için yapmış olduğumuz bu reklam çalışmamız 1.5 mm alüminyum lazer kesim harflerden meydana gelmiştir.Harfler ters tava olarak imal edilmiş olup yan bantlar 10 cm kalınlığındadır. Retro ampullü kutu harfler hem iç mekanlarınızda hem de dış mekanlarınızda  rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eskitme Ters Tava Ampul Kutu Harf Tabela Şık ve eski tarz bir görünüm açısından oldukça yüksek kalitede işçilik gerektiren bu sistem Tabela Dünyası tarafından titizlikle boyanmıştır. Eskitme Ters Tava Kutu Harflerin İç kısımlarda 220 w ile çalışan tasarruflu led ampuller uygulanmıştır.

Eski Retro görüntüsü sayesinde günümüzde  insanlar tarafından kolayca fark edilmesinden dolayı mağaza tabelaları, cafe tabelaları bar ve hotel tabelalarında da çok fazla tercih edilmektedir. Retro Kutu HarflerAmpüllü HarflerPaslanmış Kutu  harfler rusty metal ve bakırdan üretilir. Almanya İçin hazırlanmış olduğumuz Bu Eskitme Ters Tava Kutu harflerde amber rengi ampul kullanılmıştır. Genellikle 4W yada 15 W Rustik ampüller kullanılır.

Barber Shop olan bölüm ahşap oyma olup üst ksımdaki yazılar Neon Led İle dönülmüştür.Alt kısımda bulunan logo kutu olup yanakları sıyah alumınyum ön yüzeyi beyaz leksi üzeri dijıtal baskı uygulamalı içten led aydınlatmalıdır.