Minik Kasifler Anaokulu Daire Hazır Tabela
Minik Kaşifler Anaokulu Daire Hazır Tabela
14 Aralık 2020
Danimarka Salon Image Isıklı Daire Hazır Tabela
Danimarka Salon Image Işıklı Daire Hazır Tabela
2 Aralık 2020
Almanya Hangau's Barber Shop Ampul Tabela

Almanya Hangau's Barber Shop Ampul Tabela  ve Neon Led Tabela

Almanyada bulunan reklam ajansımız için yapmış olduğumuz bu reklam çalışmamız 1.5 mm alüminyum lazer kesim harflerden meydana gelmiştir.Harfler ters tava olarak imal edilmiş olup yan bantlar 10 cm kalınlığındadır. Retro ampullü kutu harfler hem iç mekanlarınızda hem de dış mekanlarınızda  rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eskitme Ters Tava Ampul Kutu Harf Tabela Şık ve eski tarz bir görünüm açısından oldukça yüksek kalitede işçilik gerektiren bu sistem Tabela Dünyası tarafından titizlikle boyanmıştır. Eskitme Ters Tava Kutu Harflerin İç kısımlarda 220 w ile çalışan tasarruflu led ampuller uygulanmıştır.

Eski Retro görüntüsü sayesinde günümüzde  insanlar tarafından kolayca fark edilmesinden dolayı mağaza tabelaları, cafe tabelaları bar ve hotel tabelalarında da çok fazla tercih edilmektedir. Retro Kutu HarflerAmpüllü HarflerPaslanmış Kutu  harfler rusty metal ve bakırdan üretilir. Almanya İçin hazırlanmış olduğumuz Bu Eskitme Ters Tava Kutu harflerde amber rengi ampul kullanılmıştır. Genellikle 4W yada 15 W Rustik ampüller kullanılır.

       Barber Shop olan bölüm ahşap oyma olup üst ksımdaki yazılar Neon Led İle dönülmüştür.Alt kısımda bulunan logo kutu olup yanakları sıyah alumınyum ön yüzeyi beyaz leksi üzeri dijıtal baskı uygulamalı içten led aydınlatmalıdır.