Acıbadem Hastanesi
Acıbadem Hastanesi Kayseri Acil Girişi Işıklı Tabela
21 Haziran 2018
today_neon_tabela_1
Today Neon Tabela
20 Haziran 2018

Acıbadem Hastanesi Işıklı Tabela

Acıbadem Hastane’lerine Yapmış Olduğumuz Işıklı Tabelalarımız

Acıbadem hastaneleri için hazırlamış olduğumuz Işıklı Tabela’larımız günümüz şartlarına uygun modernlikte olup paslanmaz krom fileli kutu harften yapılmıştır.

Acıbadem Hastanesi Işıklı Tabela da paslanmaz krom fileli kutu harften yapılmıştır.  Bu çalışmamızda polisaj işlemi uygulanmıştır.  Polisaj işlemi  yazıda daha temiz ve parlak bir yüzey oluşturmak için harflere uygulanır.

Uygulamalı içten neon aydınlatmalı kutu harf

Tabela‘nın teknik detaylarında ise 1.5 mm 304 kalite paslanmaz krom fileli kutu harf kullanılmıştır. Krom harflerin kesimleri lazerde yapılmıştır.

Tabela’nın Harflerin ön yüzeyine CNC de kesilmiş 5 mm buzlu pleksiglass uygulanmıştır.Harflerin arka kısımları aynı şekilde CNC de kesilmiş olan aluminyum ile kapatılmış olup, içlerindeki aydınlatmada ise çift sıra beyaz neon kullanılmıştır.Bu tabela çalışmasında 10.000 w lık trafo kullanılmış ve binanın mevcut zeminine makaralı vinç ile gizli ayaklarla montajı gerçekleşmiştir.

Tabela Dünyasında Kullanılan malzemelerle ışık kalitesi ve yoğunluğu gece gündüz demeden markanızı her zaman ön plana çıkarır.

Acıbadem Hastanesi Kurumsal Tabela ve teknik bilgi için linke tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?